۱۰ نکته کاربردی برای طراحی روی تصاویر

یکی از بهترین تکنیک های موجود ، طراحی روی تصاویر می باشد ، شما باید عکس مناسب ، چشم انداز خوبی برای تایپوگرافی و دانستن آنچه که شما می خواهید برای انجام بیشترین استفاده را از اضافه کردن نوع به یک تصویر داشته باشید . اگر آمادگی خود را برای بروز این چالش احساس می کنید ، در اینجا ۱۰ نکته برای ایجاد آن کار می کنیم .

 

 

۱. افزودن کنتراست

اطمینان حاصل کنید که متن متنوع به اندازه کافی برای ترکیب با عکس متفاوت است. اگر یک عکس با پس زمینه تاریک داشته باشید، متن سفید (یا رنگی روشن) را انتخاب کنید.

کنتراست همچنین می تواند به اندازه متن در ارتباط با آنچه که در تصویر اتفاق می افتد اشاره کند.

برای مثال، در وب سایت بالا در بالا، تصویر بزرگ و پررنگ است در حالی که نوع نازک و سبک است. عناصر با هم کار می کنند، اما آنها حاوی و عنصر کنتراست هستند.

 

 

۲. قسمتی از تصویر را با متن بسازید

 

 

۳. جریان بصری را دنبال کنید

کار با جریان بصری یک تصویر یکی از مهمترین نکات در مورد کار با متن و عکس است. به کلمات منطبق با یک تصویر نیاز دارید. و لطفا مراقب باشید متن را بیش از بخش های مهم یک تصویر قرار ندهید، مانند عمل اصلی در یک عکس، چهره یا محصولی که در حال تلاش برای نمایش آن هستید.

 

 

۴. تصویر را تار کنید ( Blur )

یکی از ساده ترین ابزارهایی که می توانید در کیت خود داشته باشید این است که توانایی Blur بخشی از یک تصویر را داشته باشید. اضافه کردن یک Blur به پس زمینه یک تصویر با نرم افزار مانند Adobe Photoshop می تواند متن شما را به سمت خود بیفزایید. Blur همچنین می تواند به مفهوم کلی شما، مانند وب سایت Wallmob بالا توجه کند. Blur محصول واقعی و متن را برای تمرکز بیشتر برای کاربران سایت به ارمغان می آورد.

 

 

۵. متن را در باکس قرار دهید

وقتی عکس ها حاوی مقدار زیادی رنگ یا تفاوت بین بخش های نور و تاریک هستند، قرار دادن متن در داخل یک قاب دیگر می تواند واقعا آن را برجسته کند.

یک شکل را انتخاب کنید – می توانید یک مستطیل و دایره بالا را ببینید – که با گزینه های کلمه و تصویر شما کار می کند. سپس یک رنگ برای جعبه ای که کنتراست کافی برای نشان دادن نشان می دهد را جستجو کنید. با استفاده از یک قاب با برخی از شفافیت برای احساس راحتی که اجازه می دهد تصویر را از طریق نشان دادن استفاده کنید، استفاده کنید.

 

 

۶٫ اضافه کردن متن به پس زمینه

یکی از بهترین ترفندها این است که متن را در قسمت پسزمینه تصویر قرار دهید تا پیش زمینه. به طور معمول، پس زمینه ها کمتر شلوغ و ساده تر در هنگام قرار دادن متن کار می کنند.

بازی با اثرات سایه دار ظریف، مانند سایت Caitlin Wicker در بالا، برای قرار دادن متن که همچنین یک عنصر عمق را به تصویر اضافه می کند.

 

 

۷. طراحی بزرگ

عنصر اندازه توجه مشتری را به خود جلب می کند و با یک عنصر مورد استفاده بزرگ می تواند باعث ایجاد مقیاس با متن و تصویر شود.

با استفاده از تصاویر بزرگ، مانند دانه های قهوه بالا، می توان با سایه و تفاوت کنتراست کمک کرد. با استفاده از متن بزرگ می توانید وزن کافی برای حروف اضافه کنید که در آن تقریبا هر تصویر قابل خواندن است.

 

 

۸. به آن رنگ اضافه کنید !

اضافه کردن یک اشاره از رنگ همچنین می تواند علاقه بصری به یک تصویر اضافه کند . سایت های بالا دو رویکرد بسیار متفاوت را در نظر می گیرند: یکی از رنگ های متضاد موجود در تصویر برای نمایش برخی کلمات استفاده می شود، در حالی که دیگر از تنهایی استفاده می کند که تصویر را نشان می دهد. هر دو روش می توانند به همان اندازه موثر باشند.

 

 

۹. از قالب رنگی استفاده کنید

یک اثر که محبوب تر شده است استفاده از ریخته گری رنگ بر روی تصاویر برای اجازه متن برای قرار دادن است. در حالی که این می تواند یک اثر پیچیده برای انجام، همچنین می تواند برای یک طراحی خیره کننده باشد .

رنگی را انتخاب کنید که منافع بصری آن بالا باشد. تعادل این است که رنگ پوشش را به اندازه کافی شفاف برای تصویر نشان دهد .

 

 

۱۰. طراحی ساده

هنگام کار با تصاویر، از تایپوگرافی ساده و یک تصویر ساده برای بهترین نتایج استفاده کنید. به یاد داشته باشید بخش مهمی از تصویر را بدون انسداد نشان دهید و طراحی خود را ادامه دهید تا متن قابل خواندن باشد.

دانلود