۷ افزودنی کاربردی مرورگر گوگل کروم برای سئو کاران

7 افزودنی کاربردی مرورگر گوگل کروم برای سئو کارانReviewed by کارگاه توسعه on Jan 25Rating: 4.5

در مقاله ۲۷ افزودنی کاربردی برای مرورگر گوگل کروم ، افزودنی های کاربردی را به شما معرفی نمودیم ؛ در این مقاله نیز میخواهیم ۷ افزودنی دیگر را به شما معرفی کنیم که کمک زیادی در زمینه سئو به شما می کند و خیلی خوب است که سئو کاران این افزونه ها را در مرورگر گوگل کروم خود نصب کرده و از امکانات آنها بهره ببرند .

۱- FATRANK

با این افزودنی کاربردی ، میتوانید موقعیت کلمات کلیدی خود را در صفحات گوگل به راحتی پیدا کنید ؛ شما میتوانید از کشور های مختلف موقعیت یابی را انجام داده و همچین گزارشی از موقعیت های ثبت شده در بخش Session Report مشاهده کنید .

۲- Meta SEO inspect

با این افزودنی می توانید متا های یک سایت را مشاهده و همچنین warning های آن صفحه را پیدا کنید . شما میتوانید رقبای سایت خود را با این افزودنی تحلیل و بررسی کنید .

۳- Wappalyzer

با این افزودنی میتوانید اطلاعاتی نظیر زبان برنامه نویسی – فریم ورک های درحال استفاده – CMS استفاده شده – وب سرور و … از وب سایت موردنظر بدست آورید .

۴- MOZ

با تولبار MOZ میتوانید ساختار سایت را بررسی کنید ، لینک های فالو ، نو فالو ، اکسترنال و اینترنال را پیدا کنید و همچین Domain Authority و Page Authority را بررسی کنید .

۵- Open Site Stats

این ابزار آمار های جامعی از سئوی این سایت به شما می دهد ؛

وضعیت ترافیک – وضعیت سئو – اطلاعات صفحه فعلی – سرعت صفحه – وضعیت بک لینک ها و …

۶- Quick SEO

این ابزار ، امار خلاصه ای از سئو به شما می دهد که میتوانید تعداد بک لینک های یکتا و تعداد کل بک لینک ها را مشاهده کنید .

۷- u Domain Flag

با این ابزار قادر خواهید بود موقعیت هاست را پیدا نموده و همچنین IP آنرا بدست آورید .