۵ گام مهم برای یک استراتژی لینک بیلدینگ موفقیت آمیز

5 گام مهم برای یک استراتژی لینک بیلدینگ موفقیت آمیزReviewed by کارگاه توسعه on Oct 10Rating:

لینک ها برای جستجوگرها اهمیت دارند. بنابراين لینک بیلدینگ بايد قطعا بخشی از استراتژی کليدی SEO شما باشد. اما مهمتر از همه، لینک بیلدینگ باید بخشی از استراتژی رشد شما باشد. در این پست، من ۶ گام مهم برای یک استراتژی لینک بیلدینگ موفقیت آمیز، راه SEO کامل را شرح خواهم داد.

 

 

:: لینک بیلدینگ به عنوان بخشی از استراتژی رشد شما

لینک ها صفحات شما را در رتبه های بالاتر در نتایج جستجو گوگل کمک خواهند کرد ، بنابراین از ایجاد لینک به عنوان یک استراتژی برای رشد مخاطبان وب سایت خود استفاده کنید و لینک ها را در سایتهایی قرار دهید که ترافیک سایت شما را بالا می برند .

 

 

:: مرحله ۱: مخاطبان خود را بشناسید

اگر می خواهید مخاطبان خود را رشد دهید، باید بدانید که چگونه مخاطبان خود را گسترش دهید و یا چگونه مخاطبان جدید را پیدا کنید. بنابراین شما باید دو چیز را بدانید: مخاطبان من در حال حاضر چیست و مخاطبان ایده آل من چه هستند.

 

:: مرحله ۲: لیستی از وب سایت هایی را که به مخاطب مورد نظر شما علاقه مند هستند، ایجاد کنید

اگر تصویری شفاف از مخاطب فعلی و مورد نظر خود داشته باشید، می توانید یک لیست از وب سایت هایی ایجاد کنید که احتمالا شما را در رسیدن به مخاطبان جدید کمک کنند. وبسایتهایی را پیدا کنید که قبلا به مخاطب مورد نظر شما علاقه دارند. پیوندهای این وبسایتها میتوانند به شما برای رسیدن به مخاطبین جدید کمک کنند

 

:: مرحله ۳: محتوای شگفت انگیز تولید کنید

به منظور دریافت وب سایت های دیگر برای پیوند به محتوا، محتوای شما به سادگی باید شگفت انگیز باشد. و مهمتر از همه، باید مخاطبانی را که مایل به خوانندگان یا خریداران شما هستند، تجدید نظر کنید. اطمینان حاصل کنید که قطعات و مقالات شما به خوبی ساختار یافته و به خوبی نوشته شده است.

 

:: مرحله ۴: محتوای محتوا را به وب سایتها متصل کنید

اگر یک پست وبلاگ عالی داشته اید، باید به لیستی که به عنوان بخشی از استراتژی رشد خود ساخته اید، قدم بگذارید (مرحله ۲). سایت هایی را از این فهرست انتخاب کنید که احتمالا به مقاله ای که نوشته اید لینک می دهد. اگر شما یک رویکرد کلیدی کلمات کلیدی دارید (نوشتن در مورد موضوعات کوچک و جزیی) تعداد وب سایت هایی که مناسب برای لینک به پست وبلاگ شما هستند، کوچک خواهد بود. تلاش کنید که وبسایتهایی را پیدا کنید که واقعا موضوع خاصی از پست یا مقاله وبلاگ شما را دارند. این وب سایت ها احتمالا بسیار مایل به لینک هستند، زیرا پست وبلاگ شما واقعا متناسب با محتوای آنها است. مهمتر از آن، بازدیدکنندگان که به دنبال این لینک به وبسایت شما می آیند، واقعا به موضوع مقاله شما علاقمند هستند (شانس تبدیل و بازدیدهای تکراری بسیار بیشتر).

 

:: مرحله ۵: از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

اگر محتوای شما اصلی و به خوبی ساختار یافته باشد، با استفاده از رسانه های اجتماعی، می توانید مخاطبان جدید (و لینک ها) را نیز پیدا کنید.

 

 

:: نتیجه گیری: لینک بیلدینگ یک استراتژی رشد است

یک راهبرد موفقیت آمیز پیوند همیشه باید با هدف ایجاد مخاطب جدید و هدفمند در وب سایت شما باشد ،  تا زمانی که ساختمان لینک را به عنوان راهی برای دسترسی به سایت های دیگر در نظر بگیرید تا بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری از آن سایت داشته باشید، شما این کار را “راه راست” انجام می دهید .

 

:: امیدواریم این نوشته برای شما مفید واقع شده باشد .